NOWAP

NOWAP on peamiselt Lääne-Virumaal, Rakveres tegutsev kaasaegseid ehitusteenuseid osutav ettevõte, kes pakub oma klientidele laialdast teenustevalikut projekteerimisest kuni ehitustöödeni või kogu ehituse juhtimisest omanikujärelvalveni. Peamine rõhk tootmishoonete ehitamisel.

Nowap Ehitus aastast 1991NOWAP ehitusajalugu on üle kolmekümne aasta pikkune. NOWAP on 1991. aastal alguse saanud ehitusettevõte, mis on aktiivselt ja stabiilselt tegutsenud Lääne-Virumaa ehitusturul. Nowap on kodumaisel omakapitalil põhinev ehitusettevõte ning vajadusel suuteline projekte ise pikaajaliselt finantseerima tänu ettevõtte hoitud likviidsusele, mis võimaldab soovitud ehitustööd kindlasti lõpule viia.

Nowap kaasaegsed vahendid ja võimalused ning töötajate pikajaline kogemus ja teadmised võimaldavad kliendile soovitud tulemuse. Nowap meeskonnana käsitleme klientide soove paindlikult ja arvestame võimalikult täpselt kliendi huve.

NOWAP visiooniks on ehitada usaldust.

NOWAP on Lääne-Virumaa ehitusturu üks suuremaid ja pikemaajalisemaid ehitusettevõtteid, kes aastakümnete jooksul on püstitanud märkimisväärse hulga eriotstarbelisi ehitisi ning kindlustanud rahuolevate püsiklientide usalduse. NOWAP on Rakvere KEK I ehitusosakonna mantlipärija, kes on ehitustöid teostanud juba enne Eesti Iseseisvumist sellistel objektidel nagu Rakvere Lihakombinaat, Aluvere põhikool jne.

Aastakümnete jooksul on NOWAP  ehitanud usaldust:

Pikaajalised kogemused Lääne-Virumaa ehitusmaastikul, ehitusteenuste lai ulatus, paindlikkus, usaldusväärsus ja tähtaegadest kinnipidamine ning eelkõige kvaliteet on NOWAPi puhul aidanud saavutada ja aastate vältel säilitada oma positsiooni Lääne-Virumaal. Vastavalt tellija  ootustetele teostab NOWAP nii väikesemahulisi ehitustöid kui ka mastaapseid, keerukaid ja innovaatilisi projekte.

 Küsi hinnapakkumist! Üldehitus Rakveres: Kontaktandmed

Tootmishoonete tööstushoonete ehitus

Tootmishoonete ehitus